Menu

Nabór wniosków 2015

 dzialaj lokalnie.jpg 

Spacer wirtualny

 spacer.png

Kierunek FIO

logo FIO B.png 

 złóż wniosek.jpg

 

wersja ostateczna.png

 

kajak.gif 

  

logo_opp.gif

Jesteśmy Organizacją
Pożytku Publicznego

 

dzialaj lokalnie.jpg 

 

 inkubator.jpg

 

dolina_reportaz.jpg

 

 

herb_poprawiony [800x600].jpg

Wirtualne zwiedzanie Gminy Wołczyn

 

images.JPG

 

VISITOPOLSKIE-kolor_TŁO-TRANSP_sRGB.jpg

Praktyki w Dolinie Stobrawy

dolina1_0.preview_1.jpgDoKujakowic Górnych przyjechały na trzy tygodnie studentki Uniwersytetu Warszawskiego po wiedzę i praktykę!
 
 W tym roku Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” w Kujakowicach Górnych po raz pierwszy gości studentów z Warszawy.
 
Zofia Piczman oraz Wioletta Skiba zdecydowały się poświęcić część swoich wakacji na konfrontację teoretycznej wiedzy zdobytej podczas studiów z codzienną praktyką działającego lokalnie stowarzyszenia. Do tej konfrontacji dojdzie właśnie w Kujakowicach Górnych! Zofia i Wioletta to dwie spośród 40 warszawskich studentów, którzy w bieżące wakacje będą zdobywali doświadczenie z dala od swojej macierzystej uczelni i domu. Wszyscy oni wygrali konkurs na udział w programie „Citi helps students. Students help locally“.
Zofia i Wioletta przez trzy tygodnie będą codziennie pracowały w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” w Kujakowicach Górnych. Do ich zadań będą należały wyjazdy do beneficjentów Stowarzyszenia, w ramach których dziewczyny będą udzielać im porad i konsultacji dotyczących realizacji projektu, oraz wskazywać możliwości ich promocji. Praktykantki będą również pracować przy aktualizacji platformy internetowej www.stobrawskiinkubator.pl. Dla dziewczyn czas spędzony w Kujakowicach Górnych to niepowtarzalna szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego realizację programu „Citi helps students. Students help locally“ w zeszłym roku:
 
Dziewczyny przygotowują relację z odbytych praktyk w postaci bloga, z którym zapoznać się można klikając na poniższy link.

 

Newsletter

Bądź poinformowany o naszych nowinach!

Biuro Stowarzyszenia

Biuro Stowarzyszenia

Rynek 1, 46-200 Kluczbork

czynne: pon- pn

w godz 7.30-15.30

tel. 77 413-11-38

LEADER

 plan włączenia.png

Obszar LGD

 Mapa LGD na szaro.png

Partnerzy

Nasi Darczyńcy

logo BS 160.jpg

 

Lesaffre Polska_logo.jpg

 

kłos (1).jpg

 

logo_lipinski.jpg

 

 PROTEA_logo_JPG.jpg

 

hydrokom.jpg

 

logo.jpg

 

FIO

images.jpg