Menu

Nabór wniosków 2015

 dzialaj lokalnie.jpg 

Spacer wirtualny

 spacer.png

Kierunek FIO

logo FIO B.png 

 złóż wniosek.jpg

 

wersja ostateczna.png

 

kajak.gif 

  

logo_opp.gif

Jesteśmy Organizacją
Pożytku Publicznego

 

dzialaj lokalnie.jpg 

 

 inkubator.jpg

 

dolina_reportaz.jpg

 

 

herb_poprawiony [800x600].jpg

Wirtualne zwiedzanie Gminy Wołczyn

 

images.JPG

 

VISITOPOLSKIE-kolor_TŁO-TRANSP_sRGB.jpg

HYDROKOM laureatem tytułu "Dobroczyńca Roku 2014"

PREV_AF_DR_Gala_20140528_025.jpgDnia 28 maja 2014 r. w Warszawie odbyła się gala finałowa Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku 2014”, nad którą honorowy patronat objęła para prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy.

List prezydenta Komorowskiego skierowany do uczestników gali odczytał szef jego kancelarii Jacek Michałowski. Komorowski dziękował w nim organizatorom, złożył też gratulacje laureatom i nominowanym.
PREV_AF_DR_Gala_20140528_18.jpg
Za najlepszą firmę w kategorii "Zaangażowanie lokalne" kapituła uznała przedsiębiorstwo Wodociągi i Kanalizacja "HYDROKOM" z Kluczborka, doceniając m.in. wsparcie, jakie firma udziela potrzebującym, przedszkolom, szkołom, domom dziecka i instytucjom pomagającym osobom niepełnosprawnym.
PREV_AF_DR_Gala_20140528_19.jpg
O tym, które firmy dostaną tytuł Dobroczyńcy Roku, decydowała kapituła konkursu oraz internauci. Laureatów kategorii "Zaangażowanie lokalne" oraz "Strategia społecznego zaangażowania firmy" wybrała kapituła; w pozostałych dziedzinach zwycięzców – spośród finalistów wskazanych przez kapitułę – wybrali w głosowaniu internauci.
Do tytułu "Dobroczyńca Roku" mogą zostać nominowane przedsiębiorstwa państwowe i prywatne oraz fundacje utworzone przez firmy, które w danym roku wsparły działania organizacji społecznych, udzielając im szeroko rozumianej pomocy. Przedsiębiorstwo Wodociągi i Kanalizacja "HYDROKOM" do konkursu zostało zgłoszone przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy”.
PREV_AF_DR_Gala_20140528_35.jpg
Firma Hydrokom współpracuje z organizacjami pozarządowymi od samego początku swojego istnienia. Każdego roku przeznacza duże kwoty na wsparcie lokalnych projektów, między innymi poprzez Program „Działaj Lokalnie”
Dewiza firmy „Hydrokom partnerem społeczeństwa i środowiska” pokazuje dążenie firmy do zrównoważonego rozwoju obszaru, na którym działa oraz pobudzania i wspierania działań społeczności lokalnej.
PREV_AF_DR_Gala_20140528_30.jpg
Celem konkursu jest promocja idei społecznego zaangażowania i odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców. Laureaci konkursu otrzymują statuetkę „Dobroczyńca Roku”. Mają również prawo posługiwania się logotypem konkursu w kampaniach promocyjno-informacyjnych. Nie otrzymują nagród finansowych.
Organizatorem Konkursu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Fundatorem tegorocznej edycji jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. 

Newsletter

Bądź poinformowany o naszych nowinach!

Biuro Stowarzyszenia

Biuro Stowarzyszenia

Rynek 1, 46-200 Kluczbork

czynne: pon- pn

w godz 7.30-15.30

tel. 77 413-11-38

LEADER

 plan włączenia.png

Obszar LGD

 Mapa LGD na szaro.png

Partnerzy

Nasi Darczyńcy

logo BS 160.jpg

 

Lesaffre Polska_logo.jpg

 

kłos (1).jpg

 

logo_lipinski.jpg

 

 PROTEA_logo_JPG.jpg

 

hydrokom.jpg

 

logo.jpg

 

FIO

images.jpg